Viktige informasjoner, rutetabeller og prislister i PDF

Artikkelbilde

Her finner du rutetabeller og prislister i PDF-format for Flybussen til Stavanger lufthavn Sola.

Rutetabellene inneholder kun ordinære rutetider. Ruteendringer på hellig og høytidsdager blir oppdatert i rutesøket for din by. Sjekk trafikkmeldinger før reisen ved å klikke på din flyplass på framsiden - oransje feltet overst på siden. God tur!

***VIKTIG*** Flybussen Stavanger - 15.03.2020 - på grunn av Korona viruset fra og med mandag 16. mars kl. 08:00 stenges grensen for utlendinger uten oppholdstillatelse i Norge. All innenrikstrafikk vil gå som normalt. Flybussen kjører reduserte avganger fra og med mandag 16.03 inntil videre. Følg oss på nettsiden for oppdateringer.

 

***VIKTIG*** Flybussen Stavanger - 05.05.2020 - Flybussen Stavanger vil dessverre innstille alle sine avgangar fra og med torsdag 07.05.2020 og inn til videre. Dette som et resultat av lave passasjertall grunnet Korona viruset.

STAVANGER SENTRUM - STAVANGER LUFTHAVN SOLA (SVG)

  • Prisliste gyldig fra 01.06.2019

  • Rutetabell fra 14.04.2020 NB! Innstilt inn til videre!

 

Hvordan bruke rutesøkfunksjonene og hvordan kjøpe billett på nett

Er du usikker på hvordan du skal bruke rutesøkfunksjonen eller kan kjøpe nettbillett kan du ta en titt på denne veiledningen

*****************************************************************************************************************************************************

SANDNES - STAVANGER LUFTHAVN SOLA (SVG) Fra den 4. juli 2019 opererer Flybussen Sandnes som HENTA.NO - les mer informasjon her!

*****************************************************************************************************************************************************

Ta bussen til Preikestolen

Vi tar deg med på dagstur til Preikestolen. Billettene til reisen fra Stavanger mot den storslåtte naturopplevelsen booker du på www.pulpitrock.no. Det samme gjelder kombibilletten for Flybussen og Preikestolbussen. Preikestolen er det spektakulære turmålet som du kan nå på en dag. Vi kjører deg til stien som fører mot platået og en opplevelse for livet. Det er også en opplevelse å gjenta, til ulike tider av året eller på forskjellige tider av døgnet. Vi bringer deg dit gjennom hele sesongen, fra mars og ut november.

Enkelt å bestille
Vi ønsker deg hjertelig velkommen til en trygg og komfortabel reise på Preikestolbussen. Velg dato og bestill her, så sparer du tid, kø og penger. Reisen er billigst når du booker på nett.

Billett typer:

  • Kombibillett: Round trip (T/R) Pulpit Rock + Round trip (T/R) Flybuss - Gyldig 4 dager (bestill her)

  • En vei - Tur/retur:

        - Stavanger – Preikestolen
        - Stavanger Lufthavn – Preikestolen

Rutetabellene:

Rutetabell Pulpit Rock 01.03.2020-28.04.2020
Rutetabell Pulpit Rock 29.04.2020-31.05.2020
Rutetabell Pulpit Rock 01.06.2020-15.09.2020
Rutetabell Pulpit Rock 16.09.2020-20.10.2020
Rutetabell Pulpit Rock 21.10.2020-30.11.2020

Rutetabell Pulpit Rock 17.05.2020

Flybussen, som det kan kjøpes billett til i kombinasjon med Preikestolbussen, har avganger hvert kvarter.

MERK! Det kan forekomme endringer i rutetidene til flybussen i tabellene over. Oppdaterte rutetider finner du alltid på www.flybussen.no


Les mer på www.pulpitrock.no.